Kurzy angličtiny

Skupinová výuka sice není nikdy tak intenzivní jako individuální studium, ale to neznamená, že nemůže být efektivní. Naopak, dobré režisérské schopnosti učitele v kombinaci s ochotou (odhodlaností) v hodinách mluvit zaručí hmatatelný pokrok. Navíc sejde-li se ve skupině dobrá parta pokud možno kumunikativních lidí, ať už profesní či z řad veřejnosti, zaručuje to mnohem živější a zábavnější hodiny.

 

Metoda

Svět je plný velmi zajímavého dění, ale i kuriozit, takže téma k převážně konverzačně laděné hodině mohou být velmi zajímavá. Nehovoříte však jen s lektorem, ale i v párech či skupinkách, jste tak mnohem vytíženější a komunikujete s různými partnery, výsledky jsou ale vždy prezentovány lektorovi, který se do hovorů průběžně zapojuje a asistuje při nich. Hodně záleží na vůli a odhodlanosti v hodině co nejvíce mluvit (nejlépe se hlásit o slovo, kdykoli je to možné). To je asi ten nejlepší osobní vklad do hodiny, je-li vaším cílem stát se skutečně aktivním „easystreet“ mluvčím.

Jste-li ochotni se na hodiny připravovat, pak kromě rozšiřování slovní zásoby a zdokonalování gramatiky (gramatika vždy následuje mluvení, těžko naopak, čím více mluvíte, tím spíše jí přirozeně vstřebáte), můžete doma pracovat na porozumění. Filmy, seriály, podcasty či přímo poslechové učební materily s vaší angličtinou udělají zázraky.

Ceník

Individuální hodina (45 minut)

1 vyučovací hodina týdně350 Kč
2 a více vyučovacích hodin týdně300 Kč

Skupinová výuka (45 minut)

2 studenti200 Kč
3 studenti150 Kč
4 studenti125 Kč
5 studentů110 Kč
6 a více studentů100 Kč

Firemní výuka (60 minut)

1-3 studenti
500 Kč
4 a více studentů600 Kč