NAŠE SLUŽBY

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

ANGLIČTINY

Žádné dojíždění, rozvrh, učebnice, školometské metody či kompromisy ve výuce. Neortodoxně, především přirozeně a prakticky vedená výuka, střižená vám přesně na míru.

 

ANGLIČTINA NA SKYPU

Rozmluvte se intenzivními hovory jeden na jednoho z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Spojíme se přes skype nebo zrealizujeme videohovor pro více účastníků.

 

ANGLIČTINA

PRO DĚTI

Soutěže, příběhy, situační hry či prosté povídání, zatímco si hrají. Čím přirozenější výuka, tím efektivnější. Mozek dětí vstřebává znalosti jako houba, aniž vědí, že se učí.

 

KURZY

ANGLIČTINY

Kurzy všeobecné, obchodní či odborné angličtiny pro profesionály, pokročilé mluvčí i začátečníky. Skupinové či individuální kurzy na vašem místě dle vašeho pracovního rozvrhu.

 

PŘÍPRAVANA

ZKOUŠKY

Příprava na maturitu, státnice či mezinárodní zkoušky (ITELS, ESOL, TOEFL apod.). Absolvujete testy nanečisto, osvojíte si techniku jejich zvládnutí a prohloubíte znalosti.

 

ANGLIČTINA

PRO ZAČÁTEČNÍKY

Možná jste už absolvovali několik jazykových kurzů, ale vaše angličtina je pořád na mrtvém bodě. Tenhle kurz bude váš poslední. Tentokrát budete mluvit – a to od první hodiny.

 

ANGLIČTINA

PRO SAMOUKY

Vyhovuje vám samostudium, ale chcete si být jisti, že jdete správnou cestou a čas od času si ověřit dosažený pokrok. Stačí vám jen odborné vedení a vhodné materiály ke studiu…

 

DOUČOVÁNÍ

ANGLIČTINY

Praktické lekce jazyka, které pozvednou vaší schopnost jazyk používat, jsou tou nejpřímější cestou k úspěšnému studiu jazyka či vylepšení prospěchu, ať už vašeho či vašich dětí.